PARAFIA  RZYMSKO-KATOLICKA                      PW. DOBREGO  PASTERZA  W  NAGAWCZYNIE

 

   Diecezjalne Studium Rodziny  mn.png

                                         DIECEZJALNE STUDIUM RODZINY
Serdecznie zapraszamy
Trwają zapisy na kolejną edycję Diecezjalnego Studium Rodziny (DSR), która tym razem odbędzie się w Tarnowie. DSR jest formą pogłębionej formacji małżonków oraz przygotowaniem do posługi na rzecz małżeństw i rodzin w parafii. Absolwenci  mogą zaangażować się wiele działań dla małżeństw i rodzin w parafii, rozpocząć posługę w Parafialnej Poradni Rodzinnej oraz posiadając misję kanoniczną, mogą włączyć się w różne formy duszpasterstwa parafialnego i diecezjalnego. 
Diecezjalne Studium Rodziny
•    Dla kogo? Dla każdego, szczególnie dla małżeństw 
•    Cel? Pogłębienie wiadomości z zakresu życia małżeńskiego, nauka naturalnych metod rozpoznawania płodności, możliwość zaangażowania w posługę dla małżeństw i rodzin, przygotowanie do posługi w Parafialnej Poradni Rodzinnej
•    Czas trwania: Dwa semestry (wrzesień 2023 – czerwiec 2024), zajęcia w jedną sobotę miesiąca 
•    Koszt całości Studium: 500 zł
•    Miejsce: Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie 
•    Prowadzi: Wydział Duszpasterstwa Małżeństw i Rodzin Kurii Diecezjalnej w Tarnowie
•    Zapisy i informacje: drtarnow@gmail.com, 791018826 oraz przez stronę www.drtarnow.pl. 


Ks. Piotr Cebula
Dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Małżeństw i Rodzin 
Kurii Diecezjalnej w Tarnowie